/** * Function to automatically update the focus keyword with the post title */ function update_focus_keywords() { $posts = get_posts(array( 'posts_per_page' => -1, 'post_type' => 'post' //replace post with the name of your post type )); foreach ($posts as $p) { update_post_meta($p->ID, 'rank_math_focus_keyword', strtolower(get_the_title($p->ID))); } } add_action('init', 'update_focus_keywords'); Gadgets za mniej niż 50 euro, który znacznie poprawił moje życie (2022): rekomendacje redakcji Gadgets - Tutorials, Marketing, Tips en Technologie Blog

Gadgets za mniej niż 50 euro, który znacznie poprawił moje życie (2022): rekomendacje redakcji Gadgets

Zdarzają się niekwestionowane zakupy w naszej wydajności i przyjemności, takie jak konsola, smart TV czy komputer, ale czasami są one gadgets, prostsze i tańsze urządzenia i akcesoria, które mile nas zaskakują, stając się niezbędne w naszym codziennym życiu. Poprosiliśmy o to redaktorów Xataki gadgets mniej niż 50 euro, które znacznie poprawiły ich życie.

Lampa biurkowa Xiaomi Mi 1S

Rekomendacja Mario Arroyo:

„Technologicznym gadżetem, który znacznie poprawił moje życie, była Xiaomi Mi Desk Lamp 1S (33 euro), lampa/fleksografia Xiaomi, z której czerpię znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. To wciąż normalna lampa, ze szczególnym uwzględnieniem że możemy połączyć i zsynchronizować z naszą siecią Wi-Fi, a więc z niektórymi systemami automatyki domowej.

Lampa Mi Desk posiada fizyczny przycisk, za pomocą którego oprócz jej wyłączania i włączania, możemy regulować jego intensywność i temperaturę światła (cieplej lub chłodniej). Dodatkowo pozwala na integrację niektórych wirtualnych asystentów takich jak Alexa czy Homekit, coś z czym używam go na co dzień do jego włączania, wyłączania i regulacji.

Oprócz używania go jako światła zapasowego w ciągu dnia pracy lub do czytania, używam go również dość regularnie podczas nagrywania filmów z recenzji urządzenia w domu, ponieważ rzucane przez nią światło jest wystarczająco dobre, aby bez problemu oświetlić urządzenie. Z tych wszystkich powodów uważam, że jest to jedna z najlepszych lamp, jakie możemy mieć, obecnie na rynku za mniej niż 50 euro”.

Lampa biurkowa LED Xiaomi Mi 1S – Lampa biurkowa

Lampa pierścieniowa z ramieniem przegubowym

Rekomendacja Johna Tone’a:

„Kupiłem ten pierścień na ramię od Imperii (22 euro), ponieważ chciałem robić bardzo konkretne filmy mobilne, rejestrowanie obiektów takich jak książki czy komiksy prostopadle do stołu, w ujęciach lotniczych. W tym celu lepsze od statywu było to ramię, które pozwala ustawić telefon w dowolnej pozycji.

Co do reszty, wszystko, co mają tego typu urządzenia: 26-calowa obręcz, regulowana intensywność i ton, a do tego mały statyw tak, że nie ma rodzaju filmu, który by się opierał. Gęsia szyja pozwala również, jeśli nie masz dużo miejsca i nagrywasz filmy za pomocą telefonu komórkowego w tym samym miejscu, w którym pracujesz z komputerem, możesz umieścić go w dowolnej pozycji, aby działał również jako „gęsia szyja”.

AirTag

Rekomendacja Ricardo Aguilara

„Gadgetsem, który całkowicie odmienił moje życie i zmieni się, jeśli jesteś taką katastrofą jak ja, jest AirTag. Za około 30 euro wydaje się drogi, ale zapłaciłem jeszcze więcej. Wspaniale jest zlokalizować portfel, kluczea nawet używam go na moim motocyklu jako lokalizatora i dosłownie śpię znacznie lepiej, odkąd go mam.

Spodziewałem się dokładnie tego, co robi, a po wypróbowaniu innych lokalizatorów nie jest to takie proste. Sieć Apple działa świetnie, jej pozycja jest na bieżąco aktualizowana, a bateria wymieniana raz w rokuwięc nie ma większego problemu”.

Ładowarka bezprzewodowa LIVBOJ

Rekomendacja Gabrieli González:

„Kilka tygodni temu kupiłem kilka ładowarek bezprzewodowych z Ikei, ponieważ za 5 euro każda była bardzo kusząca, aby spróbować. Były całkiem świetne, ładują się znacznie szybciej, niż bym się spodziewał a teraz mam jeden w biurze pod monitorem, aby umieścić tam telefon, gdy ma umrzeć, zamiast zostawiać go tam, gdzie jest kabel.

Postawiłem jeszcze jeden dla mojej żony w pokoju bo zawsze zapomniała naładować walkę z kablami a teraz zawsze ma baterię. Mamy iPhone’a 12 i 12 mini i prawdę Dziwię się, że za tę cenę tak dobrze im idzie, ale nie mam żadnych skarg. Jedyną wadą jest to, że czasami trzeba położyć komórkę dokładnie w jednym miejscu w kółku, bo się nie ładuje, ale nie narzekam, bo… 5 euro.”

Rekomendacja Alberto de la Torre Reyesa:

„Moim najlepszym zakupem w stosunku do ceny była bez wątpienia bezprzewodowa ładowarka firmy Ikea. Od początku pandemii i zamknięcia pracuję w domu. Dla mnie szybkie ładowanie, którego prawie nie potrzebowałem na czas, zostało prawie zapomniane.

Z czasem mój Pixel 4 zaczął mieć problemy z portem USB-C i poprosiłem o wycenę jego zmiany. Nigdzie nie był wart mniej niż 80 euro. Odłożyłem więc tę możliwość na bok i walczyłem najlepiej jak potrafiłem z codziennymi obciążeniami.

Jednak pewnego dnia spacerując po Ikei mój partner zobaczył światło z prostą bezprzewodową ładowarką za 5 euro. Pomijając szybkie ładowanie, prawie ich nie potrzebuję, po prostu nie obchodziło mnie, czy zostawiłem ładowanie telefonu w nocy. I dla jednej z tych trudnych do wyjaśnienia rzeczy, nie ma nic wygodniejszego niż obsługa telefonu komórkowego i rozpoczęcie ładowania. W rzeczywistości tak rzadko rozważałem tę możliwość, że miałem Galaxy Buds, z których nigdy nie skorzystałem. Teraz mam mniej kabli na szafce nocnej, a ładowarka jest zawsze dostępna.”

Przetworniki cyfrowo-analogowe FX-Audio

Zalecenie Yubala Fernándeza:

„Jestem osobą, która spędza dzień słuchając muzyki, zarówno w formacie fizycznym, jak i na PC. I przyszedł moment, kiedy chciałem poprawić brzmienie muzyki w formacie cyfrowym, ale natknąłem się na ograniczenia samego komputera. Rozwiązaniem było kupno przetwornika cyfrowo-analogowego.

Nie chciałem wydawać za dużo, więc zdecydowałem się na ten mały DAC firmy FX-Audio (70 euro), który choć teraz jest nieco droższy, to kosztował wtedy około 50 euro.

Trzeba powiedzieć, że to dość mały DAC i przeznaczony do podłączenia słuchawek, choć ma też wyjście na głośniki. Pamiętam, że to podłączałem, puszczałem piosenkę i zachwycałem się. Prawdopodobnie najlepsze 50 euro zainwestowane w ostatnich latach. To jedna z tych zmian, których nie da się opisać, więc nie zamierzam tego próbować, ale z pewnością zauważyłem dużą różnicę”.

Jabra Elite 65t

Rekomendacja Evy Rodríguez de Luis:

„Dzięki (lub z powodu, w zależności od tego, jak na to patrzysz) mojej pracy, zwykle szukam okazji, więc kiedy weteran Jabra Elite 65t (54 USD) spadł barierę 50 USD, kupiłem je bez wahania. W rzeczywistości, jeśli nie stracisz ich z oczu, złapanie ich w tej cenie nie będzie cię dużo kosztować.

szukałem niektóre tanie słuchawki TWS, które brzmią dobrze i które są sparowane za pierwszym razem bez zamieszaniabardziej złożona misja, niż się wydaje, jeśli idziesz za niskimi kosztami, więc zdecydowałem się na ten weteran od topowej marki… i to widać.

Nie mają tłumienia hałasu (nie było to dla mnie wymagane, lubię słyszeć, co dzieje się wokół mnie, gdy idę ulicą) i są trochę większe niż myślałem, ale dzięki w zestawie silikonowe zestawy, dopasowanie jest dobre, autonomia też, a nawet mają korektor w aplikacji, aby dostosować dźwięk. Czego chcieć więcej?”

Jabra Elite Active 65t, sportowe słuchawki Bluetooth z pasywną redukcją szumów i czujnikiem ruchu, prawdziwe bezprzewodowe połączenia i muzyka, tytanowa czerń

bateria do podgrzewacza rąk

Rekomendacja Ivana Linaresa:

„Przyszło mi do głowy kupić zewnętrzną baterię, która jest przygotowana jako ogrzewacz do rąk (32 euro). Moim pomysłem było wykorzystanie jej jako źródła ciepła do fermentora na zakwasie (dziwaczne pomysły, które przychodzą mi do głowy), ale się skończyło stając się nieodłączny sprzymierzeniec przeciwko tej mroźnej zimie.

Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że tak specyficzne urządzenie może być tak przydatne: Ogrzewa dłonie, a ponadto ładuje telefon w przypadku wyczerpania baterii. Nie jest zbyt obszerny, jest bardzo dobrze zbudowany, w dotyku przyjemny i miło jest go włączyć po powrocie z jazdy motocyklem, a ręce czują się jak postawione na lodzie.

W wyniku kompletnego zbiegu wydarzeń ogrzewacz do rąk stał się ulubionym dodatkiem mojej żony. W rzeczywistości obawiam się, że będę musiał kupić dla siebie kolejny.

Akumulatorowy podgrzewacz do rąk Awroutdoor, kieszonkowe podgrzewacze do rąk USB 9000mAh, elektryczny podgrzewacz do rąk wielokrotnego użytku Power Bank do jazdy na nartach, kempingu, chodzenia

pierścień światła

@xataka PYTANIA, KTÓRE NAPRAWDĘ MAJĄ ZNACZENIE 😂 #starwars #curiosidades #AprendeConTikTok #xataka #tecnologia ♬ oryginalny dźwięk – Gadgets

Zalecenie José Garcíi Nieto:

„Jednym z najciekawszych tanich zakupów, jakie zrobiłem w zeszłym roku, jest lekki pierścionek (39 euro). nagrywaj filmy, które przesyłamy do TikTok, ale szokiem było też, gdy relacjonowaliśmy wydarzenia na żywo w YouTube lub po prostu miałem spotkania i chciałem mieć lepsze oświetlenie. Ten, który mam nie zajmuje dużo miejsca, ma trzy odcienie światła, różne poziomy i bardzo dobrze się sprawdza. Jest tak prosty, jak i użyteczny”.

Lampa pierścieniowa UPhitnis, Lampa pierścieniowa ze statywem, Lampa pierścieniowa do telefonu komórkowego Lampa pierścieniowa TIK Tok z pilotem Tryby 3 Regulacja jasności 10 do makijażu, selfie, przesyłania strumieniowego, Youtube

Pasek Solo Loop do zegarka Apple Watch

Rekomendacja Javiera Lacorta:

„Wydaje się niewiarygodne, że Apple Watch żył prawie sześć lat bez tego paska, Solo Loop (49 euro). Kupiłem go i od tego czasu Uważam, że jest nie do pobicia w codziennym użytkowaniu w zegarku, który trzeba codziennie ładować (a zatem zdejmować i zakładać). Żaden inny nie wydawał się tak wygodny dla tego procesu.

Kiedy zmieniam paski, tęsknię za tym. Oczywiście pleciona kosztuje dwa razy więcej niż normalna i nie wydaje mi się, żeby była tego warta, jej materiał nie wygląda zbyt dobrze. Bardzo polecam ten typ paskówdo zegarka Apple Watch lub dowolnego innego zegarka lub bransoletki, aby nosić go na co dzień”.

Uchwyt ścienny Google Nest

Zalecenie Javiera Pastora:

„W domu mieliśmy nieco porzucony Google Nest Mini i ostatecznie używaliśmy go w łazience. Ponieważ kabel jest bardzo długi, a wtyczki w łazience zwykle nie są tam, gdzie są najbardziej potrzebne, chcieliśmy mieć jakiś sposób, instalacja nie byłaby taka uciążliwa Po przeszukaniu internetu zobaczyliśmy, że są bardzo pomysłowe i podstawowe uchwyty ścienne (7 euro).

Są jak formy drukowane w 3D, które pozwalają owinąć kabel w formie z tyłu mebla i nagle Nest Mini staje się głośnikiem „przyklejonym do ściany” dzięki formatowi wspornika. Kupiłem go na AliExpress, gdzie jest znacznie tańszy (chociaż na wysyłkę trzeba czekać dłużej), ale na Amazon jest dostępny za mniej niż 10 euro”.

Gniazdo ścienne Baaletc do asystenta głośnika Google Home Mini/Nest Mini (2. generacji), inteligentny głośnik, wbudowane zarządzanie kablami

Wyciskarka Ufesa EX4950

Rekomendacja Cesara Mueli:

„Uwielbiam świeży sok pomarańczowy i zawsze miałam w domu wyciskarkę, która wydaje dźwięk podobny do starego motocykla, który zaraz się zatyka. Po wielu latach świetnej obsługi, kilka miesięcy temu zdecydowałem się wycofać sokowirówka elektryczna z czego jestem absolutnie zachwycony.

Jest bardzo wygodny, świetnie czyści, mało hałasuje i złapałem go na wyprzedaży za 48 euro, o jedno euro mniej niż kosztuje teraz. Nie myślałem o sobie.”

Elektryczna sokowirówka Ufesa EX4950, 600 W, ciągłe wylewanie, system zapobiegający kapaniu, podwójny stożek, filtr ze stali nierdzewnej, ramię do wyciskania soku, odłączane, bez BPA

organizator kabli

Rekomendacja Javiera Penalvy:

„W ostatnie święta do domu zawitała całkowita wymiana smartwatchów dla całej rodziny. To oznaczało, że dodany do smartfonów dla dorosłych, trochę elektronicznych książek, a nawet myszy, rodzinna strefa ładowania znajdująca się w kuchni była już chaosem kabli i przejściówek.

Tak więc zakup organizera do kabli, który na pierwszy rzut oka może wydawać się absurdalny, stał się jeden z tegorocznych zakupów dla spokoju i organizacji, jaki nam daje w okolicy, w której spędzamy wiele godzin dziennie.

Wybrany model (20 euro) był biały, lekki i ważny, z wyprowadzeniami na kable, aby wykorzystać górną część jako przestrzeń ładunkową. Może się to wydawać oczywiste, ale nie chcieliśmy tylko ukryć kabli, ale poprawić sposób ładowania naszego gadgets w domu.”

KEEPSORT® Organizer kabli do przechowywania listew zasilających, adapterów do ładowania UVM. – Stylowa skrzynka kablowa zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo w domu – Ukryty kabel

Severin ekspres do jogurtu

Rekomendacja Antonio Sabana:

„Gadgetsem (lub urządzeniem), który znacznie poprawił moje życie, był jogurt (54 euro). Jogurt zawsze mnie fascynował, a jakiś czas temu przeczytałem mojemu koledze Javierowi Pastorowi, że robienie tego w domu było prawdziwym cudem, więc rodzina zobaczyła mnie tak podekscytowaną, że mi go dali. Wystarczy zmieszać mleko z jogurtem greckim i odczekać 9 godzin plus 4 w lodówce, aby uzyskać super kremowe rezultaty.

Z jednej strony oszczędzasz trochę pieniędzy w porównaniu do kupowania jogurtów, chociaż to zależy od tego, czego używasz w przygotowaniu. Z drugiej strony, całkowicie kontrolujesz to, co jesz. Wreszcie jest o wiele bardziej ekologiczny, bo wystarczy umyć szklane szklanki, a nie wyrzucać tylu pojemników. Może wydawać się, że 9 godzin to dużo, ale robiąc to po obiedzie, muszę tylko poczekać, aż się obudzę, aż to się skończy”.

SEVERIN Digital jogurt maker, mini jogurt maker z 5 automatycznymi programami do przygotowania domowego jogurtu, z 7 słoikami z pokrywkami, bez BPA, szczotkowana / czarna stal nierdzewna, JG 3521

Logitech MX Master

Rekomendacja Enrique Péreza:

„Potrzebowałem myszy bezprzewodowej i kupiłem Logitech MX Master w wyprzedaży za 49,99 euro (obecnie 69 euro). Wiedziałem, że tak klasyczny model, który oferował bardzo dobre wyniki i wszystko, co mówią, jest prawdą.

Od pierwszej chwili zobaczyłem, że dokonałem właściwego zakupu. Jego ergonomia jest rewelacyjna, parowanie błyskawiczne, autonomia bardzo duża (coś kluczowego dla tych z nas, którzy są przy komputerze cały dzień) i mamy od kilku przycisków do możliwości łatwej wymiany między trzema urządzeniami. Precyzyjna, wygodna mysz i jeśli znajdziesz ją w dobrej cenie, to bez wątpienia topowy zakup.”

Mysz bezprzewodowa Logitech MX Master, Bluetooth/2,4 GHz z nanoodbiornikiem Unifying USB, śledzenie na dowolnej powierzchni 1000 DPI, 5 przycisków, wersja Amazon, kompatybilna z komputerami PC/Mac/laptopem, czarna

JBL Tune 500

Rekomendacja Javi Marqueza:

„Niedawno kupiłem parę przewodowych słuchawek nausznych JBL Tune 500 (20 euro) i jestem bardzo zadowolony. Są lekkie, składane i mają bardzo dobrą cenę. Na kablu posiada mikrofon i sterowanie, które pozwala odbierać połączenia, rozłączać się i zmieniać utwory. Są idealne na moje podróże metrem”.

JBL Tune500BT – Bezprzewodowe słuchawki naddźwiękowe z połączeniami wielopunktowymi i Google now lub asystentem głosowym Siri – bateria 16h – Czarny

ekspres do popcornu

Rekomendacja Rubéna Márquez

„Kiedy wybuchła pandemia i strach przed zarażeniem powstrzymał nasze pragnienie pójścia do kina, straciłem z nim jedną z moich ulubionych rzeczy: faszeruję się popcornem. Niestety torby do kuchenki mikrofalowej nie są takie same, więc z czasem zdecydowaliśmy się na zakup maszyny do popcornu, dzięki której stworzymy kino w domu.

To był nie tylko świetny pomysł w tamtym czasie, kiedy odkryłem, że mogę zrobić popcorn w domu tak dobry, jak ten w kinie bez konieczności pakowania garnków i patelni – to jest pies, co my z nim zrobimy- , to jest, że wkrótce po tym, jak odkryliśmy, że gotowanie bez oleju i soli było też sposobem na objadanie się naszym ulubionym przysmakiem i dbanie o tę sylwetkę to było tak bardzo przekręcone między ciastkami a domowymi tacos.

Z biegiem czasu garnek stał się jeden z naszych wielkich sprzymierzeńców w kuchni a kiedy dopada nas w nocy porywisty podmuch, ale chcemy go zabić czymś zdrowszym, sięgamy do tysiąca i jednego smakowych przepisów na popcorn w Internecie bez obawy, że skończymy jak ludzie z Wall-E. To, co zaczęło się jako otchłań w kierunku tuczu, stało się sojusznikiem w utrzymaniu zdrowia”.

Maszyna do popcornu Cozeemax, maszyna do popcornu 2 w 1 z nieprzywierającą płytą grzewczą, wytrząsarka elektryczna 850W z technologią szybkiego ogrzewania, litry 5, czerwona

10-metrowy kabel HDMI

Rekomendacja Sama Olivera:

„Gadgets lub urządzenie jako takie dawno niczego nie kupowałem. To, co zmieniło moje życie w 2022 roku, było prostsze: 10-metrowe HDMI i dwa otwory w ścianie.

Jestem niezłym graczem, zwłaszcza na PC, ale zdarza się (wiele), kiedy przestaję pracować i zaczynam grać w tym samym miejscu, kosztuje mnie to okropności. Albo kiedy jestem w biurze, wracam do domu i siedzę przed komputerem… Nie tego najbardziej pragnę.

Próbowałem różnych rozwiązań bezprzewodowych, aby wysyłać gry komputerowe do telewizora w salonie i wszystkie mnie zawiodły. Więc w tym roku już zdecydowałem się na ćwiczenie. Pomiędzy moim gabinetem a moim salonem jest jeszcze jeden pokój, więc musiałem zrobić dwa dobre otwory i poprowadzić 10-metrowy kabel HDMI przez listwę przypodłogową z telewizora do komputera. I nie mógłbym być szczęśliwszy. Granie z kanapy na cokolwiek na moim komputerze daje mi życie.

Kabel, który wybrałem, był taki (20 euro). Nie jest ani najlepszy, ani najgorszy. Ale za budżet, który miałem i czego chciałem (4k, 60Hz i określona jakość materiałów) Wiedziałem, że to zadziała dla mnie. Może w przyszłości, jeśli dostanę kompatybilny telewizor, zaktualizuję go do HDMI 2.1. Ale na razie ten daje mi wszystko, czego potrzebuję.

Kabel HDMI 4K 10M, kabel Twozoh High Speed ​​​​18Gbps HDMI 2.0, kabel HDMI w oplocie kompatybilny z PS5, PS3, PS4, PC, projektorem, HDTV, Xbox

Rysik kompatybilny z iPadem

Rekomendacja Sama Fernandeza

„W zeszłym roku zdecydowałem, że chcę wykorzystać iPada do innego użytku, rysować, tak jak potrafię rysować, czy coś takiego, więc byłem zmuszony zmienić model. Sprzedałem stary, kupiłem najbardziej podstawowy z nowych, a wraz z nim Zrobiłem też piórem cyfrowym. Ale nie za pomocą Apple Pencil, ale z kompatybilnym modelemjeden z Hommie, który kosztował mnie mniej niż 35 euro.

Ołówek jest dość prosty, ma różne końcówki do wymiany na wypadek, gdyby się złamał i ma podstawowe opcje, takie jak wykrywanie przechyłu. Oczywiście nie oferuje wszystkich możliwości oryginalnego Apple Pencil, ale dla kogoś (nawet nie zdalnego) amatora takiego jak ja to aż nadto.

Jest ładowany przez USB C, a bateria wystarcza na długi czas, wszystko jest powiedziane. Dobry zakup, zwłaszcza za tę cenę”.

Ołówek do iPada na lata 2018-2021, Ołówek do iPada Hommie z odrzuceniem dłoni, wykrywanie pochylenia, ołówek do iPada bez opóźnień, ołówek do iPada 6-9th Gen, iPad Mini 5/6 Gen, iPad Air 3/4 Gen, iPad Pro11 ”/12,9 ”

Co twoje?

Jeśli masz również gadżet za mniej niż 50 euro (lub kupiony z rabatem), który nie tylko jest dla Ciebie niezbędny, ale poprawił Twoje życie i chcesz wziąć udział, możesz nam powiedzieć w komentarzach.

Przez cały czas możesz być na bieżąco i informować o głównych ofertach i nowościach Gadgets Selección na naszym kanale Telegram lub na naszych profilach w magazynach na Twitterze, Facebooku i Flipboard.

Uwaga: Niektóre z zamieszczonych tutaj linków to linki partnerskie. Mimo to żadna z wymienionych pozycji nie została zaproponowana ani przez marki, ani przez sklepy, a ich wprowadzenie jest unikalną decyzją redakcji.


Posted

in

by

Tags: